Wypadek koło Starych Jabłonek na drodze krajowej nr 16. Kierowca skody, chcąc ominąć samochód skręcający w prawo, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka ciężarową scanią. Kierowca samochodu osobowego w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala w Olsztynie. Zobacz zdjęcia!

Wypadek koło Starych Jabłonek na drodze krajowej nr 16 [zdjęcia]


Wczoraj (9 grudnia br.), około godziny 15.30 policjanci zostali powiadomieni, że na krajowej 16., w pobliżu miejscowości Stare Jabłonki, doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z autem ciężarowym. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 30-latek siedzący za kierownicą skody fabii, najprawdopodobniej chciał ominąć skręcające w prawo auto, i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się czołowo z ciężarówką jadącą w stronę Ostródy. W wyniku zderzenia 30-letni mieszkaniec Olsztyna został zakleszczony w swoim samochodzie. Po interwencji strażaków helikopterem przetransportowano go do olsztyńskiego szpitala. Kierowca samochodu ciężarowego nie odniósł obrażeń. Droga w miejscu wypadku była dla samochodów ciężarowych zablokowana przez około 3 godziny. Policjanci zorganizowali objazd dla aut osobowych. Po godzinie 18.30 ruch został całkowicie przywrócony.

Zobacz też: Orkan Ksawery sieje spustoszenie na Warmii i Mazurach

Zobacz też: Skutki orkanu Ksawery na Warmii i Mazurach [ZDJĘCIA]

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!